Vikings. IN SPACE!

Przed wyruszeniem w drogę, należy zebrać drużynę

Pierwsza aspektowa przygoda

Olaf Oglafson, Logan Svenson i Harald Żółtozęby. Trzech różnych bohaterów, trzy różne historie, które połączył los.

Historia Olafa:
Jestem Oglafson. Statek mojej rodziny nie działa poprawnie. Opiszę jego ostatni rejs w heroicznej sadze. Rodzina Straciła honor. Muszę go odzyskać lub zginąć (Utracony honor).

 • część 2 Haralda:
  Starałem się wszystkich przekonać, żeby porzucili ślepy heroizm i spróbowali naprawić swój statek. Próbowałem odwieść Oglafsona od tworzenia jego dzieła, ponieważ wiodło ono cały klan w stronę zagłady. Przypadkowo w gniewie oblałem jego rękopis piwem (zobowiązanie wobec Oglafsona).
 • Część 3 Logana:
  Lohan zaproponował na rozładowanie sytuacji, ze zrobimy poemat o polowaniu na tyranozaura z systemu Hamond, na co wszyscy przystali (zjednywacz).

Historia Logana:
Polowałem na Haxarańskiego Smoka skórzastego, ale mi uciekł i ranił mnie w rękę. Nidy więcej nie pozwolę potworowi uciec (zawzięty).

 • Część 2 Olafa:
  Zabrałem go gdy był ranny na pokład Oglafa bo to heros prawdziwy, który walczy z haxariańską gadziną (a ja skald to saga ciekawsza z herosami) (dobry samarytanin wobec wikingów).
 • Część 3 Haralda:
  Po długich poszukiwaniach w sektorze razem z Loganem upolowaliśmy drania (Mogę polegać na Loganie).

Historia Haralda:
Moje plemię od niepamiętnych czasów modli się do stalowego posągu smoka. Wódz zabrania się do niego zbliżać, jednak od zawsze potajemnie go badałem. Jestem przekonany że skrywa potężną technologię. Próbowałem go uruchomić, lecz nie udało mi się i klan się mnie wyparł za profanację świętego posągu. (nie szanuje autorytetów).

 • Część 2 Logana:
  Logan przybył potem do owej wioski. Akurat był po polowaniu i miał delirkę, więc niewiele myśląc ściął mu łeb, poznałem technologię ale wygnano mnie z wioski (żadnych świętości).
 • Część 3 Olafa:
  Wódz się zdenerwował i ocaliłem przed jego gniewem Haralda zabierając kolejną sierotę na pokład. Jak na wikinga jest jakiś dziwny. To chyba kobieta w przebraniu (tradycjonalista jako wiking).

Comments

Kwadrat

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.